Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

23.07.2009

Na Film party se pilo z kojeneckých lahviček

Autor:

Na Film party se pilo z kojeneckých lahviček

Film Party, kterou tradičně pořádá producent Petr Jákl s manželkou Romanou Jákl Vítovou, se konala v prostorách Clubu DUPLEX a tentokrát byla věnována Hvězdám muzikálů Divadla TA FANTASTIKA. A opět její pořadatelé pozvané hosty nezklamali. V průběhu večera se totiž na pódiu představilo mnoho pěveckých osobností, jako například Bára Basiková, Kamil Střihavka, Vilém Čok, Václav Noid Bárta či Martin Pošta.


Ti všichni byli na party přivezeni v úžasných autech Smart firmy Štěpánek auto, kterou tu zastupoval její PR ředitel Marek Vašut. Roztomilá autíčka byla k dispozici všem hostům po celý večer a kdo měl zájem, mohl využít projížďky nebo se nechat na konci večera odvézt domů. Kromě žlutých „prcků“, jak hosté začali Smartům přezdívat, vzbudila obrovský zájem módní přehlídka značky ZUELEMENTS a nejen dámy zaujala vystavená kolekce šperků Diamonds International Corporation - D.I.C. a.s.
Videoklip kapely SEVEN natočeného v Moskvě, pokřtila herečka Eva Jeníčková, známá především z filmu Sněženky a machři, která právě v červnu před dvaceti lety emigrovala. Svěřila se nám, že jí velmi chutnala káva, která byla na party připravována nejmodernějšími kávovary DeLonghi a také přiznala, že návrat do Čech ze slunné Kalifornie po tolika letech byl pro ni šok. Největší trapas prý zažila, když s maminkou řešily politické otázky a ona se zeptala, kdo je Jiří Paroubek. A jak Eva vzpomíná na natáčení prvních Sněženek? „Bylo to super. Byli jsme mladí a zajímalo nás všechno to kolem, takže hlavně lumpárny, než samotné natáčení filmu.

Naštěstí nás dokázal režisér Karel Smyczek ukočírovat a srovnat tak, abychom byli použitelní. Je hrozné, že když se teď točili Sněženky a machři 2, tak si většina z nás vůbec nepamatovala děj z předchozího dílu. Tedy alespoň já, Míša Suchánek a Vašek Kopta jsme byli úplně mimo. Mě z té jedničky utkvěla v paměti scéna, jak jsem nafackovala Tondovi Duchoslavovi. Jinak jsou ty vzpomínku opravdu jen útržkovité. A co se týká Sněženek 2, tak jsem hrozně ráda, že se to povedlo, protože odezva kritiků byla kladná a návštěvnost v kinech předčila všechna naše očekávání,“ řekla s uspokojením herečka. Prozradila nám, že teď má dva domovy. Jeden v Kalifornii a ten druhý v Praze. Za velkou louží se chystá natáčet seriál a tady v Praze ji už brzy uvidíme jako divadelní herečku a také se prý chystá další filmový projekt, ve kterém určitě nebude chybět. Tak se nechme překvapit.
Jako první se s přítomnými rozloučila Bára Basiková. „Spěchám zpátky k rodině. Doma na mě čeká ani ne 3měsíční miminko, takže se dlouho nezdržím,“ řekla nám Bára, která si na pracovní příležitosti rozhodně nemůže stěžovat. Koncem září se tato oblíbená zpěvačka vrací do Divadla TA FANTASTIKA, kde bude opět zpívat v muzikálu Dáma s kaméliemi. „Hrozně moc se těším a nejen na tenhle muzikál. Už v půlce září budu v Kalichu zpívat v Johance z Arku. Dostávám strašně moc pracovních nabídek, ale vzala jsem jen tyhle dvě. Jsou to všechno věci, které umím, takže příprava nebude tak náročná a já se chci zatím hlavně věnovat svému miminku,“ prozradila Bára, která všechny přítomné okouzlila svou vizáží. Jak to dělá, že vypadá tak dobře a spokojeně? „Aby člověk dobře vypadal, tak se musí dobře cítit uvnitř. Já jsem teď nesmírně šťastná a to se zákonitě v tom obličeji odrazí. Ne nadarmo se říká, že tvář je cesta do duše. V životě jsem prožila hrozně moc. Bylo to jako na kolotoči, jednou nahoře, jednou dole. Teď jsem opravdu spokojená a přála bych si, aby to tak zůstalo,“ svěřila se nám zpěvačka, které na party předala Romana Jákl Vítová pro její miminko hned několik dárků.

Kojenecké lahvičky od firmy Avent dokonce sympatická moderátorka společně se svým manželem a zpěvákem Martinem Poštou hned na místě otestovali. Ti si však lahve nenaplnili mlékem, ale kávou a Martin Pošta dokonce vodkou. Producent a momentálně především režisér filmu Kajínek Petr Jákl, dorazil do DUPLEXU o něco později přímo z natáčení v doprovodu slavného německého herce Wernera Daehna, jenž hrál v několika hollywoodských trhácích, naposledy s Tomem Cruisem. S Wernerem se Petr Jákl spřátelil při natáčení filmu XXX, kde oba hráli dva hlavní zabijáky.

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa