Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

24.08.2007

MUŽ ROKU 2007 - Náchod

Autor: Jan Schier (Královehradecký)

MUŽ ROKU 2007 - Náchod

Již poosmé se v Náchodě uskutečnilo celorepublikové finále soutěže mužské krásy Muž roku, v němž se utkali zdatní mladíci, především ti, kteří hledají další uplatnění v modelingu a českém showbusinese. Soutěž byla součástí charitativní akce Den dobrých skutků a konala se 24. srpna v Městském divadle Dr. J. Čížka.


Autor fotografií: Jan Schier
Autor reportu: Adéla Vroubková

Seznam finalistů soutěže Muž roku 2007
1. David Wicht, prodejce vozů, 24 let, Hradec Králové
2. Ondřej Friedl, vychovatel v dětském domově, 32 let, Přerov
3. Lukáš Čeřovský, soukromý podnikatel v oboru zahradnictví, 28 let, Pardubice
4. Miroslav Straka, přípravář u stavební firmy, 27 let, Ústí nad Labem
5. Martin Pchálek, barman, 24 let, Opava
6. Jan Reindl, student, 20 let, Litvínov
7. Albert Smola, student, 21 let, Psáry
8. Michal Michajlec, student, 23 let, Mladá Boleslav
9. Tomáš Tupý, hokejista, 24 let, České Budějovice
10. Petr Plaček, klempíř, 26 let, Poděbrady

11. Daniel Holovský, profesionální sportovec, 22 let, Litoměřice
12. Michal Obrusník, dopravní policista, 24 let, Orlová

Letošního ročníku se účastnilo 812 mužů, bylo vybráno dvanáct finalistů, kteří se utkali v disciplínách jako je představení, zodpovězení otázky poroty, promenáda ve spodním prádle firmy STYX a volná disciplína.  Podmínkou pro účast v soutěži Muž roku byl věk od 20 do 32 let a české státní občanství. Mezi žhavými kandidáty na titul byli i veřejnosti známé tváře se zkušenostmi v modelingu – například bratranec modelky Evy Herzigové Jan Reindl nebo Michal Michajlec z Česko hledá Superstar. Večerem provázela jako tradičně Lucie Koňaříková-Salamé.

Pořadatel akce David Novotný v tento večer překonal světový rekord v počtu známých osobností, které zasedly v porotě. Do Náchoda se jich sjelo 73. Soutěžící posuzovala porota: vítězky soutěží dívčí krásy z minulých let, zástupci sponzorů, dále známé osobnosti z kulturního, společenského a politického života. Mezi nimi na příklad: šéfredaktorka a manažerka našeho lifestylového portálu Inspirovanikrasou.cz Eva Marková, Eva Aichmajerová, Agáta Hanychová, Zuzana Slavíková, Nikol Štíbrová a Kateřina Macháčková, zpěvačka Eva Pilarová, herec Lumír Olšovský, Vlasta Korec, Česká miss 2006 Renata Langmannová, Česká miss 2007 Lucie Hadašová, Miss ČR 2007 Kateřina Sokolová, „missky“ Michaela Wostlová, Markéta Divišová, Zuzana Štěpanovská, Kateřina Smejkalová a Lucie Váchová. Dále Kateřina Kristelová, Vašek Glazar, Uršula Kluková, Kateřina Hamrová, Vítek Havliš, Zuzana Baudyšová, Hana Orgoníková, Marie Pojkarová, Míša Nosková, europoslankyně Jana Bobošíková a další celebrity.

Z Polska dorazila i Miss Polski 2006 Aleksandra Ogłaza a přednostka Powiatu Klodzko Monika Wielichowska. Ze Slovenska přijela Miss Slovenska 2007 Veronika Husárová.

Večer zpestřili tuzemské i zahraniční hudební hvězdy jako Petr Bende, Pluto, Heidy Janků, Gábina Goldová, Peter Cmolík, Zuzana Smatanová, Zdeněk Podhůrský, Radka Fišerová, Ali Amiri, Klára Zaňková a další.

Velice zábavné a originální byly volné disciplíny všech mužů ucházející se o titul Muž roku 2007, jako například uklízející ideální muž v podání Tomáše Tupého, zpívající Michael Michajlec, brazilský bojový tanečník Kapuery Petr Plačka, táta v akci Ondřej Prídl a improvizace s tygříkem Alberta Smoly, během jehož vystoupení na závěr na scénu vstoupil živý tygr.

Vedle hlavních titulů se udělovali také čtyři vedlejší prestižní ocenění. Nejvíce bodů při promenádě ve spodním prádle získal muž s číslem 5, Martin Pchálek. Jako cenu získal poukázku v hodnotě 5000,- na spodní prádlo Styx. Cenu Calvina Kleina obdržel muž s číslem 9, Tomáš Tupý a i s ní poukázku na oblečení CK v hodnotě 10 000,-. Další cenu – avon kosmetiku -  získal muž číslo 7, Albert Smola v on-line hlasování na www.muzroku.cz, když mu hlasující poslali úcty hodných 4 298 hlasů v podobě SMS zpráv. Poslední vedlejší ocenění získal muž s číslem 6, Jan Reindl – poukázku v hodnotě 10 000,- na oblečení značky Von Dutch.

Porota měla velice těžké rozhodování, ale nakonec zvítězil a titul MUŽ ROKU 2007 získal jednadvacetiletý student ČVUT Albert Smola. Druhé místo obsadil čtyřiadvacetiletý dopravní policista Michal Obrusník z Orlové, třetí skončil třiadvacetiletý student Michal Michajlec z Mladé Boleslavi, známý ze soutěže Česko hledá Superstar.

Vítězové získali mnoho hodnotných darů v podobě oblečení, kosmetiky, šperků, hodinek a dalších cen.

Poprvé v historii běžel přímý přenos Muže roku 2007, a to na www.stream.cz .

 

 

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE