Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

13.10.2007

Modní show OC Šestka

Autor:

Modní show OC Šestka

Obchodní centrum Šestka v Ruzyni uspořádala přehlídku trendů podzim/zima 2007. Na mole zazářily především zemní a pastelové barvy, kulaté špičky a vysoké kozačky.


Autor fotografií: Václav Čermák

Autor reportu: Romana Křížková

?

Na přehlídce bylo prezentováno několik módních značek typu Columbia, Malboro, Humanic a jiní. Nalíčit jste se mohli nechat od vizážistky firmy Max Factor.

Návrhářka Pavla Michálková pro nás vybrala inspiraci v podobě zelených, hnědých barev, kostkovaných vzorů, klasických áčkových sukní, barevných šál a rukavic. Hitem letošního podzimu i nadále zůstavájí dlouhé bavlněné svetry, kapucy s kožešinkovými prvky a vysoké kovbojské kozačky s širokými podpatky. Na procházce podzimní krajinou vám nesmí chybět prošívaná vesta, která příjemně zahřeje v chladných dnech. Ladné křivky modelek ještě podrhovaly úzké nohavice tzv. cigaretových kalhot, natož pak v kombinaci s precizně vypracovanými kabátky s páskem od firmy S. Oliver na jejíž kolekci se částečně opět podílela zpěvačka Anastacia. Dech nám také vyrazily stříbrné flitrové šaty, které vypadaly jak z Hvězdných válek.
Na závěr přehlídky modelky oblékly módu pro mladé od New Yorkru, která podtrhla svůj styl nestárnoucími kšandami a klobouky ve stylu modní mafie.

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa