Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

26.02.2008

Módní přehlídka spodního prádla - kolekce značek DIM, Playtex a Wonderbra

Autor:

Módní přehlídka spodního prádla - kolekce značek DIM, Playtex a Wonderbra

Módní přehlídka, kde se představily nové kolekce značek DIM, Playtex a Wonderbra pro sezónu podzim-zima, se konala v krásných prostorách Klubu Lávka v Praze 1 a to v úterý 26.2. 2008 od 18 hodin.


Celá módní přehlídka byla rozdělena do jednotlivých bloků, podle značek. Jako první nám modelky z agentury Czechoslovak Models předvedly kolekci Wonderbra. Značka Wonderbra je známá především tím, že na trh přišla jako první s úplně novým převratným typem podprsenek, díky nimž si můžou i ženy s menším poprsím připadat sexy, je to tzn. push-up efekt, který prsa nadzvedne a vytvoří tak plnější dekolt. Pro kolekci podzim/zima chtěla Wonderbra nechat ženám volnost a náladovost. Prádlo je rozmanité právě podle nálad ženy.

Jako druhý blok se nám představila kolekce Plytex. Kolekce pod značkou Plytex je především pro ženy s větším poprsím, ale i tak je velice ženské, jemné a je kladen velký důraz na měkkost a pohodlí. Pro kolekci podzim/zima přišla s novým pojmem Corolla. Co to je? V košíčkách jsou všity jakoby "malé V" a díky nim se přizpůsobí každé ženě, díky nímž je prádlo ještě pohodlnější.

Třetí blok patřil značce DIM. Inspirace přišla z tance. Na prádle bylo použito často krajek, mašliček pro zdůraznění ženskosti. A mohli jsme vidět i kolekci, kde kalhotky nejsou součást souprav, jsou to jednotlivé kusy, vylepšené o silikonové okraje, díky nimž prádlo drží a pěkně sedí tak jak má.

Přehlídku doplňovy krátké spoty na monitorech kolem přehlídkového mola. Mimo modelek se nám na mole předvedli i tanečnice a tanečníci, díky nimž dostala celá přehlídka správny rytmus a šmrnc.

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE