Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

25.11.2007

MISS GOLF 2008

Autor:

MISS GOLF 2008

Již sedmý ročník soutěže ženské a dívky krásy a umění golfu pod názvem Miss Golf 2007 proběhl 25. listopadu přímo na greenu v Golfovém centru Erpet v Praze na Smíchově. Do finále postoupilo 12 finalistek mezi kterými byla i šéfredaktorka portálu Inspirovanikrasou.cz Eva Marková.


Dívky se mohly přihlašovat již od samého začátku roku 2007 pomocí on-line přihlášky, kde vyplnily základní údaje o sobě a přiložením mini fotoprezentace své krásy. Všem přihlášeným dívkám a ženám byla vytvořena prezentační karta na webových stránkách www.missgolf.cz , kde je svým hlasem mohli podpořit právě návštěvníci tohoto webu. Hlasování probíhalo od 1. května do 1. listopadu. Všechny přihlášené dívky se mohly zúčastnit golfového turnaje, který se konal 1.9. na golfovém hřišti v Motole. Z tohoto turnaje vzešly první tři finalistky a jimi se staly Monika Pamová, který turnaj vyhrála, potom Jiřina Chvojková a Tereza Králová.

Další tři finalistky byly vybrány dle umístění v internetovém hlasování z něhož postoupila Eva Marková s 1108 hlasy, Dagmar Kutilová s 512 hlasy a Kristýna Sojková s 482 hlasy.

Aby byla kompletní dvanáctka finalistek vybrána, musela ještě odborná porota zasednout a vybrat zbývajících šest finalistek a to: Martinu Fialkovou, Ivanu Heinclovou, Lucii Klukavou, Lucii Rottovou, Sofii Šimkovou a Ivanu Víchovou.

Soustředění finalistek proběhlo od pátku 16.11. až do neděle 18.11. a to v Golf Resortu Konopiště. Krásné prostředí, hotel jako zámeček, dobré jídlo a samozřejmě rozlehlé golfové 18-ti jamkové hřiště. Finalistky si zde mohly opravdu připadat jako princezny. V neděli byl na programu jen společný oběd s částí poroty. V so od dopoledních hodin, začal nácvik choregrafie a vůbec chůze finalistek. Během nácviku se občas mezi finalistkami prořítil kameraman, ketrý část někam odvolal a natáčel průvodní film aneb jak se rodí vítězka Miss Golf 2007.

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE