Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

18.05.2009

MISS AGRO 2009.

Autor: Petr Novotný ( fotograf Praha )

MISS AGRO 2009.

Jedenáctý ročník soutěže Miss Agro, se už tradičně odehrál v areálu Zemědělské univerzity v Praze 6 na Suchdole a to středeční odpoledne a večer 13. května. Celou akci zahájila kapela Hubert Cumberdale, vystřídala Works, po nich už pódium ovládly finalistky letošního ročníku. Svoje křivky a vnady nechaly vyniknout při promenádě a rozhovoru v šatech od návrhářky Dany Dobřichovské.


Autor reportu: Eva Marková

Autor fotografií: Petr Novotný

Moderátoři si pro ně připravili "zapeklité" otázky, takže některé z nich zažily i pěkně perné chvilky.

Po rozhovoru měly čas si chvilku oddychnout a na pódiu vystoupila kapela Sto zvířat. Jakmile dozněly rytmy této kapely, začalo bučet stádo krav a všichni přítomní poznali populární znělku filmového seriálu Slunce seno . . ., kdy finalistky nastoupily s knihami na hlavách a v bílých pláštích jako v jednom z dílů Slunce, seno erotika, kde se místí zaměstnankyně JZD učily ladné chůzi. Slečnám v Suchdole to šlo, ale mnohem lépe a při promenádě odhazovaly pláště a promenádu dokončily v plavkách.

Miss Agro není ledajaká soutěž, ale pro každý ročník připraví nějakou kuriozitku jak soutěžícím tak i divákům. Znalcům soutěží miss už chyběla tedy jen volná disciplína, která byla vyměněná za disciplínu "povinnou" a tou se stal šplh po obří lahvi. Krásné soutěžící nasadily helmu a záchrané popruhy a šplhaly se nahoru. Každá vylezla alespoň pár metrů nad zem, takže finalistky předvedly, že neoplývají pouze krásou, ale že nejsou z cukru a nezaleknou se ani tohoto úkolu a tak porota mohla bodovat i podle zručnosti. V porotě zasedli rektoři, děkani, prorektoři jednotlivých fakult Zemědělské univerzity a mezi nimi i Ivo Mikolášek jako zástupce za jediného mediálního partnera Nice magazine.

Titul Miss Sympatie diváků získala Lucka Kuczerová, 1.Vícemiss se stala Michaela Baierová, 2.Vícemiss Paulina Nakashole a letošní MissAgro Tereza Kučerová.

Na závěr jsem se dočkali i vystoupení Monkey Business.

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE