Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

21.09.2009

Look Bella zahájila již čtvrtý ročník!

Autor: Petr Novotný ( fotograf Praha )

Look Bella zahájila již čtvrtý ročník!

Sámer a krásné dívky zahájili 16.září VI. ročník prestižní soutěže Look Bella 2009, tradičně v pražském clubu Solidní nejistota.Mohli jsme se pokochat 15 krásnými dívkami, které soutěžily o titul LOOK BELLA Solidní nejistota 2009. Svoje těla předvedly při přehlídce luxusního spodního prádla značky Bruno Banani.


Kromě samotných soutěžících jsme mohli obdivovat i taneční kreace skupiny Asia Dalmateens, živé vstupy kapely David Dragoun Band a nablýskané motocykly Harley – Davidson.

Celým večerem provedl herec ND Praha Michal Slaný. Atmosféru podpořily známe osobnosti, např. herec Míra Nosek, který zasedl také v porotě, zpěvák Sámer Issa v doprovodu Pavly Dubné spolu s modelkou a svojí dvorní textařkou Endelin. Na after party se dostavil také zpěvák Zbyněk Drda a mnoho dalších.

Vítězkami LOOK BELLA Solidní nejistota 2009 se staly:
1. místo – Lenka Hovorková
2. místo – Karolína Krezlová
3. místo – Eliška Urbancová


Soutěžící LOOK BELLA 2009 si ze zahájení odnesli hodnotné ceny v celkové hodnotě 445.000,- Kč.

Už teď se můžete těšit na regionální finále Morava a Čechy a po té i na samotné velké finále, které se bude již tradičně konat v hotelu Hilton Prague začátkem prosince. Minulý rok se hotelový sál proměnil v Pařížský bulvár, na jaké prostředí a jaké finalistky se můžeme těit letos? Dozvíme se zanedlouho.Čtěte Nice Magazine!

Autor fotografií: Petr Novotný
Autor reportu: Eva Marková

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
ADK