Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

31.03.2009

Ladies Club Palladium

Autor: Petr Novotný ( fotograf Praha )

Ladies Club Palladium

Večerem, který je určen pouze ženám provázel moderátor Marek Dobrodinský. Během večera se prezentovalo několik firem z různých odvětví. Módní značka Monton sídlící přímo v Palladiu uspořádala módní přehlídku, jejíž hvězdou byla Česká miss 2006 Renata Langmannová a také Muž roku 2008 Miroslav Jech. Zaujala také černošská gazela, která rovněž sklidila obdiv.


Autor reportu: Alžběta Šírková

Autor fotografií: Petr P. Novotný

Dalším bodem programu byla prezentace firmy DIC (Diamonds International Corporation), která se zabývá prodejem investičních diamantů a diamantových šperku. Pravost zajišťuje certifikát, jenž obdržíte ať už při koupi šperku nebo samotného diamantu. Zástupci firmy pro přítomné dámy připravili příjemné překvapení, v jednom z welcome drinků byl uschován pravý diamant.

Nejvíce se, ale dámy pochopitelně těšily na herce Lukáše Vaculíka, který se nedávno objevil v seriálu Proč bychom se netopili. Herec přiznal, že kvůli seriálu začal chodit do posilovny a nasadil dietu. Natáčení pro něj bylo jedno z nejlepších za celou kariéru, doslova ho označil za příjemnou rekreaci na vodě.

O Lukášově matce se ví, že je výbornou zpěvačkou, a tak neunikl otázce moderátora, jak je na tom se zpěvem on sám. Vaculík odtajnil, že zpívat neumí. Sice prý v jednom pořadu zpíval duet s Dagmar Peckovou, ale to bylo v době, kdy Dagmar ještě známá nebyla a tak mu špatnou intonaci nikdo ani moc nepředhazoval.

Málokdo tuší, že známá píseň Sagvana Tofiho "Dávej, ber !" měla být původně duetem Vaculíka a Tofiho. Nakonec prý producenti usoudili, že píseň nejlépe vyzní jen v podání Sagvana Tofiho.

Vaculík dokonce odpověděl i na tak intimní otázku, jaku je nepochybně první sex. Co by mladý 17letý dospívající muž jezdil na chatu do Rabyně na Slapy, kde jednou potkal dívku z Třebenic, která se mu líbila a po krátkém oťukávání na večer objednal pokoj v hotelu. Svůj první sexuální zážitek okomentoval slovy: „Musím říct, že ani nevím, jestli něco proběhlo, snažil jsem se půl hodiny." Zároveň, ale dodal, že od té doby se již lecčemu přiučil.

Vaculíka vystřídal jeho kolega ze seriálu, herec Braňo Polák alias „Bongo“. Braňo Polák je tváří kosmetické značky Klapp a ten večer fungoval jako figurant. Firma Klapp pracuje s kosmetickými výrobky, které obsahují 24karátové zlato. Polák si v rámci prezentace nechal na tělo aplikovat čtverečky obsahující zlato, které mu byly vmasírovány do zad a na obličej. Masáž si evidentně užíval. Nezbývá nic jiného než se inspirovat, dámy…

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa