Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

14.04.2007

LA BELLA DONNA & WELLNESS 2007

Autor:

LA BELLA DONNA & WELLNESS 2007

14. ročník mezinírodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a životního stylu La Bella Donna letos hostil 130 tuzemských i zahraničních vystavovatelů.


Vystavovatelé předvedli tradiční výrobky i novinky z oboru kosmetické a kadeřnické péče. Nabídka zahrnovala vše, co potřebují, jak profesionálové pracující v oborech  krásy, tak široká spotřebitelská veřejnost: pěstící a dekorativní kosmetiku, líčidla, make-upy, veškerou vlasovou kosmetiku, profi-náčiní, vybavení všech typů salonů, materiály pro úpravu a prodlužování nehtů, vizážistiku, pedikůru, parfémy, laserové techniky a preparáty pro upevňování a korekci postavy, pro estetické zákroky všeho druhu, zkrášlování a zdobení, fyzioterapii, wellness a spa vybavení a procedury, zábaly, dermatologické a speciální kosmetologické preparáty a metody – zvěstuje narůstající trend doby – hledání krásy ve spojení se zdravím –masáže, diagnostika alternativní způsoby, potravinové doplňky, zdravé účinné metody hubnutí, proti celulitidě, vráskám, dermatologickým potížím všech částí těla, zábalové a uvolňující techniky svalů a páteře, detoxikační postupy, porady s lékaři apod.

Pro ty, co rádi experimentují, veletrh nabízel zdobení piercingem, tatoo, permanentní make-upy, metody malování na tělo, prodlužování nehtů a nepřeberné množství módních doplňků, zdobítek a bižuterie. Součástí veletrhu byl i bohatý doprovodný program plný soutěží i poučných vystoupení, show a přehlídek neuvěřitelných možností, které skýtá lidské tělo. Náš tým navštívil veletrh v sobotu 14. dubna. Za zmínku určitě stojí finále BODY ART 2007- přehlídka prací. BODY ART je IV. Otevřené Mistrovství ČR v malování na tělo, tentokrát na téma: „MAŠKARNÍ BÁL“ – sponzorem finále byla TASHA COSMETICS, která byla i spolupořadatelem veletrhu. BODY ART je náročná umělecká soutěž s mezinárodní účastí – vizážisté i výtvarníci pracovali neuvěřitelných 5 hodin na svých dílech.

Předsedkyní poroty byla paní doktorka Vlasta Pilmajerová, dále v porotě zasedli: Ing. Anna Nadražiová (ředitelka Image institutu), Milena Petrovičová (Trans arts studio), Pavol Hostín ( grafický dizajnér, umělecký fotograf), David Šesták ( vizážista DIOR pro ČR) a nezávislý poradce Lukáš Veselý.

Soutěžili profesionálové a studenti, kdy Mistr ČR v body Artu, mezi profesionály, se zúčastní na Mistrovství Slovenské republiky 2008, které mu celé bude sponzorovat TASHA.

Výsledky:                                       

Studenti:

První místo: Klára Dubnová, dílo: „Prorostlá“

Druhé místo: Luisa Rejglosová, dílo: „Archanděl“

Třetí místo: Aneta Ábelová, dílo: „ Tygr“

?

 

Profesionálové:

První místo: Mistr ČR v BODY ARTU: Vladimír Valenta, dílo: „Bohyně Flóra“

Druhé místo: Jana Hegiová, dílo: „Ztracena v sobě“

Třetí místo: Andrea Jacková, dílo: „Lady Karneval“

?

 

Soutěž byla úžasná, výtvarníci a modelky také, soutěžilo se o mnoho významných cen a ocenění.

?

 

Jediné, co bychom veletrhu mohli vyčíst byla organizace. Vystoupení, soutěže a semináře měli bohužel většinou zpoždění, což  bylo někdy krajně nepříjemné.

Jinak se samozřejmě můžeme těšit na další podzimní „veletrh krásy“.   

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
ADK