Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

26.07.2008

Křest nového čísla Paparazzi

Autor:

Křest nového čísla Paparazzi

Máme venku nové číslo revue českého bulváru - časopisu Paparazzi a zaslouží si samozřejmě řádně pokřtít. Křtilo se v sobotu 26. července 2008 a tentokrát v clubu Pacha v Praze - Vyšehrad. Hned po vstupu je jasné že dnešní večer patří jak Paparazzi tak i paparazziům. Na stolech v clubu jsou výtisky časopisů a všude se to hemží "pánama fotografama", kteří lační po celebritách a čekají, kde se co "semele".


Autor fotografií : Martin Jilemnický

Autor reportu : Eva Marková

Na clubovém baru jsme si mohli dát drink spolu s Renatou Langmanovou, která přišla s kamarádkou Editou Hortovou, nechyběla Veronika Fasterová, kterou doprovázel její přítel Dan Holovský a dokonce přijela i finalistka miss ČR 2008 Romana Pavelková, krásně opálená egyptským sluncem, která přiletěla v dopoledních hodinách právě ze společné dovolené s letošními finalistkami soutěže Miss ČR z Egypta, kde si užívaly společnou dovolenou.

Samotným křestem provázel svým hlasem Dan Holovský, o krásu pro oči se postarali modelky, které nám těsně po půlnoci předvedly v rámci módní přehlídky letní modely značky Von Dutch. A po té už nebylo na co čekat, s novým číslem Paparazzi přišly již zmíněné modelky Renata Langmanová a Edita Hortová, které spolu s Karlem Plyšákem (účastník Big Brother) pokřtili časopis jak se patří.

Časopis je pokřtěný a nebrání nic zábavě, kterou club Pacha nabízí.

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa