Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

15.07.2008

Křest kalendáře Báry Nesvadbové a modní přehlídka značky Luna

Autor:

Křest kalendáře Báry Nesvadbové a modní přehlídka značky Luna

Spisovatelku a šéfredaktorku módního magazínu Harper´s Bazaar Barbaru Nesvadbovou móda živí i baví. Nafotit vlastní kalendář se ale zdráhala, styděla se. K pózování před objektivem ji přemluvila až jedna z nejuznávanějších česko-slovenských módních fotografek Anna Mrázek-Kovačič. Spojením dokonalé ženské krásy a tvůrčího talentu vznikla série dvanácti smyslných fotografií.


Autor fotografií: Václav Čermák ( www.vaclavcermak.eu )

Autor reportu: Eva Marková 

Jsem příšerně stydlivá. Stydím se i před vlastní dcerou. Možná i před vlastním psem. Přitom jsem byla vychována ve velmi volnomyšlenkářské rodině. Naši běžně doma chodili nazí a tahali mě na nudapláže. Já sama bych se však nejradši koupala v pytli. Pravidelně bavím dovolenkovou společnost, že se koupu v sukni nebo v tílku. Nikdy bych tedy neuměla nafotit akty. Fotografie, které s Ankou vznikaly, mohou být mírně smyslné, ale jistě nejsou erotické. Anča je taky jediný fotograf, se kterým jsem prozatím spolupracovala, který mě neznervózní, ale naopak uklidní. Prostě jí věřím.“

Charitativní kalendář Barbara Nesvadbová 2009byl oficiálně představen

v úterý 15. července 2008 v příjemném prostředí Žofín Garden na Žofíně v odpoledních hodinách. Role kmotra se ujal zpěvák Matěj Ruppert, slavnostním odpolednem provázel moderátor Jakub Železný. Prvním bodem programu byla módní přehlídka nové kolekce plavek řecko-italské značky Luna, jejíž tváří je právě Barbara Nesvadbová. Modely předvedly mj. Miss ČR 2008 Zuzana Jandová, II. vicemiss ČR 2008 Kristýna Lebedovánebo Martina Dvořáková. O letní líčení a účesy modelek se postaral tým Visage Factorypod vedením vizážisty Zdeňka Fencla. Celá přehlídka byla podbarvena kubánskými rytmy a modelky nepředváděly kolekci na vysokých jehlách, jak je zvykem, ale pohodlně bosy.

Vyvrcholením křtu byla dražba kalendáře. Částka se společně s výtěžkem z prodeje tří tisíc kalendářů, které jsou distribuovány ve vybraných knihkupectvích, bude pohybovat v hodnotě 250 000 Kč. Finance budou použity na koupi rehabilitačních pomůcek pro mentálně handicapované klientykladenského domova Zahrada.

« Zpět

reklama
reklama
VENIRA.cz
reklama
NICE MAGAZINE
ADK