Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

02.04.2009

JIŘINA TAUCHMANOVÁ 2009

Autor: Petr Novotný ( fotograf Praha )

JIŘINA TAUCHMANOVÁ 2009

2. dubna ohromila pražský palác Žofín Velká módní show 2009 návrhářky Jiřiny Tauchmanové. V rámci této show proběhla i dražba svatebních šatů. Večerem provázeli moderátoři Tereza Kostková a Vlasta Korec. Program večera byl opravdu bohatý. Módní show zahájilo taneční vystoupení skupiny Donates de Rumba and the others.


Autor reportu: Alžběta Šírková

Autor fotografií: Petr P. Novotný

Jejich taneční show okořenily první modely večera z kolekce pletené módy. Modely předváděly letošní Česká miss Iveta Lutovská společně s I. Českou vicemiss Zinou Šťovíčkovou, Česká miss 2006 Renata Langmannová a další finalistky soutěží krásy, např. Lilian Sarah Fischerová, Markéta Divišová, Edita Hortová, Hana Svobodová a Tereza Zimová známá z televizní soutěže Vem si mě! O styling se modelkám postaral Kája Pavlíček se svým týmem.

Tanec se prolínal celý večerem. I malou společenskou kolekci a kolekci svatebních šatů doplnilo taneční vystoupení skupiny Stormballet. Členkou této skupiny je právě modelka Fischerová, která se postarala o celou choreografii večera. Důležitým prvkem byla i samotná hudba. Vystoupila zde Zuzana Stirská a její Gospel Time.

Celý večer zakončily dražby. Dražil se notebook Asus a svatební šaty, které předváděla Iveta Lutovská. Svatební světle zelené šaty vydražila dáma, která spolu s nimi obdržela i vysavač značky Erga Rapida. Celkem se vybralo 52 000 Kč, jež putovaly na konto nadace Slunce dětem, jehož patronkou je již několikrát zmíněná Lilian Sarah Fischerová.


« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
ADK