Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

21.12.2008

Golfová kráska na Pražském hradě, ukázala toho dost!

Autor:

Golfová kráska na Pražském hradě, ukázala toho dost!

Čerstvá Miss Golf 2008 Karolína Rédlová, nový úlovek slavné agentury Czechoslovak models, pokřtila v pátek na Pražském hradě za zpěvu vánoční Tiché noci svůj první kalendář Glamour 2009. Kmotrou jí byla operní pěvkyně Andrea Kalivodová, módní návrhářka Helena Bedrnová a herečka Sandra Nováková. Fotografem i vizážistou je Petr Burda.


„Nafocení kalendáře byl pro mě vstup do světa modelingu. Věřím, že se mi to povedlo. Pravda je taková, že díky vzniklým fotografiím, ještě než byl kalendář hotový, přišla i nabídka z Czechoslovak models,“ přiznává čerstvá Miss Karolína Rédlová.

„Když jsem Karolínu viděl poprvé, když se s ní otevřely dveře ateliéru, tak jsem věděl, že s ní se bude pracovat výborně a má před sebou skvělou kariéru,“ přiznává Petr Burda, fotograf kalendáře. „Cílem kalendáře bylo ukázat, kolik různých tváří umí Karolína nabídnout.“

„Já se přiznávám, že se mi oblečení na Karolínu připravovalo skvěle. Má perfektní postavu, ale má i krásnou duši. Ten rozdíl se opravdu pozná a Karolína má z obou to nejlepší,“ zdůrazňuje Helena Bedrnová, módní návrhářka nové Miss.

Karolína Redlová si zahraje i jednu z rolí v připravovaném golfovém filmu Veni Vidi Vici. „Film bude mít premiéru 12. března 2009. Je to komedie z golfového prostředí, právě dokončujeme natáčení. Zatím vypadá velmi dobře!,“ upozorňuje producent filmu Jan Nejedlý.

„Villu Richter jsme pro představení kalendáře vybrali, protože je to krásné místo s úžasnou atmosféru. Přesně místo pro takovou prezentaci. Úplně stejně jako Karolína umí ukázat spoustu tváří,“ říká Jan Vinter, který se ujal organizace křtu.

„Byla jsem moc ráda, že můžeme tohle krásné místo, Villu Richter, nabídnout krásné mladé dámě,“ dodává Alice Hyklová, spolumajitelka areálu Richterovy villy a Svatováclavské vinice.

Kalendář Glamour 2009 se fotil na ostrově Djerba, fotografem i vizážistou v jedné osobě byl Petr Burda. Nafocení stovek fotografií, ze kterých nakonec mohl každý měsíc dostat jen jednu, trvalo celý týden. Jakmile z nového kalendáře steklo křestní víno, zazpívala si operní diva Andrea Kalivodová s hosty vánoční Tichou noc.

Karolína Rédlová získala v prosinci korunku pro Miss Golf 2008 od poroty a korunku Miss Sympatie Golf 2008 od diváků finálového večera.

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa