Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

30.10.2007

Galavečer hvězd přinesl úspěch

Autor:

Galavečer hvězd přinesl úspěch

Po úspěšných akcích v Náchodě, Jaroměři, Broumově se další z akcí uskutečnila v Hronově. Akce s názvem Galavečer hvězd se uskutečnil v Hronově v Čapkově sále /30.10.2007/ od 19 hodin. Zároveň to byl Galavečer věnovaný k 12.výročí charity Davida Novotného, který tímto způsobem oslavil již 12 let od pořádání charitativních akcí.


 

Akce letos zaznamenala řadu změn a to díky módní show, kde byly představeny extravagantní modely, kde se psředstavily návrháři Vojtěch Novotný, Leona Škanderová, Jana Rollová, Michaela Vrátníková a Petr Mikošek s doplňky značky Boa, Zdeňka Imreczeová, SISTERSCONSPIRACY – Jana Jetelová a Alice Klouzková. Dále se představila svatební agentura Cher a košile firmy Luko.


V rolích modelek excelovala Česká Miss Lucie Hadašová, které to slušelo, zvláště ve svatebních šatech, Míša Wostlová se vdávat nebude, nemá za koho, ale na molu si vyměnili prstýnky s organizátorem akce Davidem Novotným. Celý sál uchvátil extravagantní modely Jany Doleželové. Renata Langmannová má prý ještě dost času na vdávání, zato Lucie Hadašová, když oblékla svatební šaty se rozplývala, že je jako princezna. Dále se předvedli Kateřina Smejkalová, Martina Dvořáková, Markéta Divišová a vítěžky Miss Junior. Celý večer moderoval Jiří Pomeje a Kateřina Hamrová, byl to úžasný večer dodal Pomeje po skončení akce a vydal se na raut, aby si dal něco dobrého k jídlu i pití, ale pouze nealkoholickému. O největší trapas večera se postarala moderátorka Kateřina Hamrová, která přijela pozdě na celou akci, dorazila s hodinovým zpožděním. Byla v Náchodě taková zácpa, omlouvám se dodala na pódiu.


Během večera vystoupil Pluto a jeho sestra Madalena, dále Mirek Paleček, Klára Zaňková, Ali Amiri a Michal Michajlec. O rozesmání celého sálu se postaral Václav Glazar, který se svěřil, že bydlí v hrozném hotelu v Hronově.


Musím poděkovat Kulturnímu a Informačnímu středisku v Hronově, že mi vyšli vstříc s pořádání této akce a věnovali mi prostory zcela zdarma. Také dík patří účinkujícím, lidem, kteří zavítali a podpořili dobrou věc.


Výtěžek v celkové finanční a materiální podobě ve výši 63 343Kč byl věnován Speciálnímu pedagogickému centru a Honzíkovi Plachému na el. zesilovač hlasu, který


Bylo to moc hezké oslavit toto výročí s lidmi, kteří jsou příjemní a podporují mě, pozval jsem všechny, co si to zasloužili, proto i sál praskal ve švech. Moje nejbližší další akce je v Broumově, což jsou tradiční Vánoce, které se uskuteční 6.12.2007 v Broumově v Kulturním domě dodal Novotný.

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
ADK