Nejnovější

Marek

autor: mikysuto


Nejlépe hodnocená

Kráska

autor: naia

hodnocení: 1,8 / 18x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

30.10.2009

Finalistky Paparazzi Face cvičily chuzi, golfové odpaly ale i střílení

Autor:

Finalistky Paparazzi Face cvičily chuzi, golfové odpaly ale i střílení

Třetí ročník modelingové soutěže, ze které nevzejde pouze jedna vítězka, ale netradičně rovnou čtyři! Jak je to možné? V Paparazzi Face se nevolí pouze tvář časopisu Paparazzi, ale i další tváře titulů Top Class, Top Cars nebo Fashion Club.


Do letošního ročníku se přihlásil rekordní počet více než 700 slečen z celé republiky, které byly postupně otisknuty v jednotlivých číslech časopisu Paparazzi. Čtenáři pro ně mohli hlasovat a dostat je tak až do neveřejného semifinále, které proběhlo v září v prostorách pražského clubu Óčko. Odborná porota pak z 50 vyvolených, které dostaly od čtenářů nejvíce hlasů, vybrala finálovou dvanáctku. Ta se od 23. - 25.10. podrobila zevrubnému školení a soustředění v luxusním golfovém resortu Darovanský Dvůr u Plzně.

Finalistky měly na celý víkend o zábavu postaráno. Hned po příjezdu se ubytovaly a po večeři následovala první lekce modelingové chůze pod vedením zkušené modelky Evy Markové. Zároveň došlo na rozlosování finálových číslic, které je budou provázet až k možnému vítězství. Zda měly nebo neměly šťstanou ruku, nám prozradí až finálový večer, který proběhne už 28. listopadu v  Music Clubu Óčko na Vyšehradě. Jakmile sundaly z nohou vysoké jehlové podpatky, organizátor soutěže Martin Chalupa pro všechny dívky připravil adrenalinové překvapení.

Golfový resort totiž nenabízí jenom kvalitní hřiště s 27 jamkami, ale i druhý největší Laser Game v republice. Všechny soutěžící se tak oblékly do bojových vestiček a dostaly zbraně. "Naše soutěž není jen soutěží krásy, ale chci aby si jí holky užily jak se patří," dodává Chalupa. Pak už se s křehkých finalistek rázem staly bojovnice na život a na smrt. Nejlepším střelcem se stala dívka s číslem 5 Nela Slováková. Paradoxně nejhorším střelcem, který sice vystřílel nejvíce nábojů, ale s nejmenší úspěšností, byl sám vedoucí Martin Chalupa.

Sobotní ráno už všechny krásky znovu začaly s nácvikem choreografie a modelingové chůze. Vysvobodit je přišel až trenér golfu, který je zasvětil do golfové hry. Naučily se základní názvosloví, odpaly na drivingu a potom i závěrečné puttování. Za statečnost si každá finalistka odnesla golfový míček.

Jeden z porotců Petr Kučera - fotograf a art director magazinu Top Class, naučil dívky, jak pózovat před objektivem, aby na fotografiích vypadaly co nejvíce sexy. Pak už si pózování vyzkoušely naostro v římských lázních, které jsou také součástí resortu. V plavkách od Litexu pózovaly pro medailonky. Pak už se v lázních strhla opravdová mela ve vířivce.

Na všechny dívky se můžete přijít podívat 28.11. od 19 hodin do pražského clubu Óčko, kde se vám předvedou v soutěžních disciplínách a kde i vy si budete moci zvolit tusvojí favoritku! O lístky si můžete psát na markova@inspirovanikrasou.cz.

Poděkování partnerům: www.darovanskydvur.cz , www.litex.cz

« Zpět

reklama
reklama
ADK
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE