Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

26.01.2009

Finalistky oslavily inauguraci amerického prezidenta Obamy

Autor:

Finalistky oslavily inauguraci amerického prezidenta Obamy

Snídaně finalistek České Miss 2009 před cestou domů ze soustředění v exotické Keni byla tentokrát v americkém stylu. Ve stejný den totiž celý svět sledoval inauguraci Baracka Obamy, který se jako první afroamerický prezident v historii USA ujal funkce. Hlava Spojených států pochází z keňského kmene Luo. Krásky proto uvítaly návštěvu jedné ženy z tohoto kmene, která s nimi na prezidentovu počest posnídala. Řeč byla především o Baracku Obamovi, na něhož jsou všichni Keňané neobyčejně hrdí.


Krásky z České Miss si během deseti dní strávených v Keni tuto krásnou východoafrickou zemi ležící na rovníku zamilovaly. A tak i hlavní disciplínou sportovního dne, který si uspořádaly na rozloučenou s Afrikou, bylo typicky místní nošení nádoby s vodou na hlavě. Pro keňské ženy je to samozřejmost. Jedna z domorodek nejdříve dívkám ukázala, jak se taková nádoba správně na hlavě nosí. V této pro Evropanky nelehké disciplíně byla nakonec nejlepší Nikola Mináriková. Následovalo přetahování s lanem na pláži a mnoho dalších netradičních sportovních odvětví.

Přílet do Prahy byl plánován dnes krátce v ranních hodinách. Krásky teď čeká příprava na finále, v němž se 28. února rozhodne, která z nich se stane novou Českou Miss. Velkolepou show bude vysílat v přímém přenosu TV Nova. Exkluzivní výběr modelů ze své tvorby připravuje pro finalistky světoznámá módní návrhářka Blanka Matragi.

Zdroj: www.ceskamiss.cz

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE