Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

13.01.2009

Finalistky České Miss jsou krásami rovníkové Afriky nadšeny

Autor:

Finalistky České Miss jsou krásami rovníkové Afriky nadšeny

Z promrzlé a zasněžené Prahy odlétaly finalistky České Miss 2009 a po zhruba deseti hodinách vystupovaly z letadla v keňské Mombase, kde je tropické počasí. Tak začalo jejich desetidenní soustředění v exotickém prostředí východní Afriky. Dívky se ubytovaly v luxusních pokojích hotelu Leopard Beach Resort po dvou. Cestu i pobyt zajišťuje cestovní kanceláře Eso Travel, partner České Miss. Její zástupce se bude starat o dvanáctku finalistek a doprovod po celou dobu soustředění.


Krásky se vydaly na výlet na malý ostrov Wasini, kam je přepravila typicky keňská loď dhow. Cesta na vlnách Indického oceánu je nadchla. Na ostrově pak natáčely televizních medailonky a fotily se v plavkám v krásném prostředí palmového háje i pláže. Nahlédly i pod hladinu oceánu plného nejrůznějších ryb a živočichů, když se potápěly se šnorchlem u korálového útesu. Na ostrově žije menší skupina domorodců a dívky také navštívily děti v tamní škole. Večer pak mohly poznat speciality keňské kuchyně, mimo jiné kraba a rybu v kokosové omáčce. Zpátky na pevninu se výprava vracela až za tmy a plavba lodí se nesla ve znamení romantiky a dobrodružství.

Finalistky mají v dalších dnech doslova nabitý program. Mimo jiné se setkají s českou velvyslankyní v Keni Margitou Fuchsovou, navštíví Mombasu, vypraví se na safari a do mnoha dalších exotických míst. Každý den je čeká natáčení a focení.

Na cestování rovníkovou Afrikou krásky obula a vybavila dalšími doplňky firma Baťa, partner České Miss, tílka, mikiny a další oblečení vhodné pro pobyt v tropické Keni jsou od Victoria´s Secret. Kosmetiku pro tento nevšední pobyt spojený s častým cestováním poskytla firma Bourjois. O účesy finalistek se v Keni stará umělecký ředitel salonů Hair City Christophe Scarfogliero.
Dívky se vrátí do Prahy 20. ledna. Finále, které rozhodne o nové České Miss, se uskuteční 28. února a v přímém přenosu je bude vysílat TV Nova. Exkluzivní výběr modelů ze své tvorby připravuje pro finalistky světoznámá módní návrhářka Blanka Matragi.

Zdroj: www.ceskamiss.cz

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE