Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

11.06.2008

Finalisté soutěže Muž roku 2008 byli představeni v Praze !!

Autor:

Finalisté soutěže Muž roku 2008 byli představeni v Praze !!

Setkání finalistů soutěže Muž roku ČR a SR proběhlo v KU Baru při mimořádné tiskové konferenci, kde 12 finalistů se ukázalo médiím, pozvaným hostům, ale i porotcům. Do letošní soutěže se přihlásilo 858 pánů z České republiky a Slovenské republiky, letos poprvé je vyhlášen Muž roku ČR, a také Muž roku SR, a letos se hlásili hlavně studenti, barmani, manažeři. Nejčastější jméno bylo Michal a Miroslav. Nejobvyklejší sport byl fotbal. Letošního ročníku se přihlásilo 854 pánů z ČR a SR.


Autor reportu: David Novotný

Na úvod si pánové vylosovali číslo, pod kterým budou soutěžit a slova se ujala Lili Sarah Fischerová, tolik hezkých chlapů jsem dlouho neviděla dodala s úsměvem. Poté již promluvila předsedkyně Petra Paroubková, která pronesla, že je ráda, za přijetí záštity a ráda podpořím dobrou věc, finalisté musí předvést, že jsou i inteligentní a mají i vnitřní krásu dodala Petra Paroubková. Tradiční porotkyně Jana Bobošíková má o svých finalistech jasno, zaujali mě finalisté ze Slovenska, pánové by měli předvést co v nich je při této soutěži dodala Jana Bobošíková. Porotkyně a prezidentka nadačního fondu Bohemia Miss ČR Zuzana Jandová se shoduje, že se jí více líbí slovenští uchazeči o titul a hlavně jedu podpořit dobrou věc. Agáta Hanychová přišla sama a byla sdílnější "Pro mě je chlap, když umí udělat Itálii."

Česká Miss Lucie Hadašová dorazila se svou mladší sestrou na setkání finalistů, a slibovala ji, jestli budeš hodná, tak tě vezmu i na finále Muže roku do Náchoda. Zpěvačka Dasha přišla v novém sestřihu a skoro ji nikdo nepoznal.

 

Setkání, které proběhlo v KU Baru se zúčastnili i někteří porotci jako je herečka Anife Ismet Hasan, Lucie Hadašová, Leona Černá, zpěvačka Dasha, Ali Amiri, Elisavet Charalambidu a řada dalších hostů. Setkání moderovala Lili Sarah Fischerová, která byla velice vtipná, také by si vybrala, kdyby nebyla zadaná.

 

Finále se uskuteční 22.8.2008 v Náchodě v rámci charitativní akce Den dobrých skutků, kdy výtěžek je věnován postiženým dětem a lidem. V porotě zasednou dále např. Michaela Dolinová, Kateřina Macháčková, Anife Ismet Hasan, Zuzana Kanócz, Adéla Banášová, Zuzana Fialová, Vlasta Horváth, Jiří Pomeje, Jitka Asterová, Aleš Cibulka, Naďa Urbánková. Mezi účinkujícími se objeví např. Ali Amiri, Hana Křížková, Magda Malá, Marcela Březinová, Sisa Sklovska, skupina Bengas, Leona Černá, skupina Nightwork či Věra Špinarová.

 

Na 23.8.2008 je připraven koncert v rámci akce Den dobrých skutků a to naší slavice Nadi Urbánkové a skupiny Bokomara, kde výtěžek bude věnován stacionářům, ústavům a dětským domovům, kteří obdrží i výtěžek z akce.

Seznam finalistů soutěže Muž roku ČR a SK 2008

Za ČR to je:

1. Tomáš Leibner, Trenér, 23 let, Brno

2. Jan Macháček, student Policejní školy VŠ, 25 let, Česká Skalice

3. Michal Suchomel, státní zaměstnanec Policie ČR, 24 let, Hostivice

4. Miroslav Kadlec, student VŠ, 22 let, Hustopeče u Brna

5. Jaroslav Bílý, vedoucí v obchodě, 21 let, Drahokov

6. Miroslav Jech, podnikatel ve stavebnictví, České Budějovice

Za SK to je:

7. Karol Malý, student, 20 let, Bratislava

8. Michal Vojkovič, zástupce vedoucího, 20 let, Bratislava

9. Miroslav Šmahel, učitel, 25 let, Bratislava

10. Jozef Jurčišin Kukl´a, živnostník, 20 let, Bardějov

11. Martin Šmahel, fitness trenér, 25 let, Bratislava

12. Michal Dubovec, student, 25 let, Ružomberok

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
ADK