Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

03.09.2009

Elegance starých časů podle Celine Dion

Autor: Petr Novotný ( fotograf Praha )

Elegance starých časů podle Celine Dion

Taky občas rádi necháte unést do starých časů, kdy se dámy neobešly bez skvostných rób a pánové byli dokonalými gentlemany? Zasnít vychutnat sklenku lahodného šampaňského v noblesním prostředí prvního homeartového obchodu Celine HOME za poslechu písní Edith Piaf a popové star Celine Dion, jejíž křestní jméno nese název obchodu, jste se mohli na slavnostním otevření ve středu 2. září.


Dress code open party byl strikně daný. Všichni hosté se museli inspirovat módou 20. - 30. let minulého století a díky tomu se nechat unášet elegancí těchto časů nebylo vůbec těžké.

Útulný obchůdek v pražských Holešovicích přivítal charizmatické ženy světového showbussinesu jako je Audrey Herpburn, Marylin Monroe nebo Céline Dion. Do jejichž podoby se modelky oblékli v modelech britské značky Next a byli k nerozpoznání. Kromě prfektně padnoucích modelů jsme mohli obdivovat i linoucí se parfém Secret od Givenchy, kterým se zahalily

 

Nechyběla ani závěrečná tombola, ve které se objevily jak ceny přímo od Céline Home – krásné nástěnné hodiny, jež si odnesla Petra Černocká –  tak kabelky od oděvního řetězce Next i parfém od Givenchy.

 

Obchod Céline Home se specializuje na homeartové dekorativní doplňky inspirované především starou Anglií, jižní Itálií a francouzskou Provance. A proč zrovna Céline Home? To osvětlila majitelka obchodu Irena Volfová: „Nechali jsme se inspirovat vkusem zpěvačky Céline Dion, jejíž dům je rovněž plný podobných dekorativních předmětů, jaké naleznete v našem butiku.“

 

Céline Home, Milady Horákové 28, Praha 7

 

 

autor reportu: Eva Marková

autor fotografií: Petr Novotný

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa