Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

29.09.2007

Downtown Fashion show

Autor:

Downtown Fashion show

Letos poprvé byla v České republice představena dámská kolekce exkluzivní bulharské značky Markam. První přehlídka kolekce jaro/léto 2008 se konala na mezinárodních veletrzích Kabo/Styl koncem srpna v Brně a měla nečekaný úspěch u odborníků i veřejnosti. Premiéra kolekce podzim/zima 2007 byla veřejnosti představena na módních přehlídkách v Praze, ve dnech 13. a 20. září v Hotelu Savoy.


  Markam

         Začátek produkce kolekcí značky Markam se datuje k roku 1990, původ značky má kořeny v Bulharsku. V roce 2006 byla otevřena nová supermoderní továrna v Russe, kde se v současné době podílí na výrobě, produkci a rozvoji značky přes 280 lidí. Zboží je od začátku svého uvedení na trh prezentováno jako na zboží z vysoce kvalitního materiálu, kreativního střihu určeno ženám z manažerského prostředí. Zboží tedy nepřímo zapadá do kategorie středního, vyššího managementu a top managementu. Značka Markam je držitelem prestižní ceny Fashion Academy Award v kategorii Business Fashion 2006.


            Downtown Fashion s.r.o. je exkluzivním a oficiálním distributorem značky Markam pro Prahu a okolí. Aktuální kolekci Markam si můžete zakoupit na Národní 43 v centru Prahy, tento obchod je zatím jediný, který společnost provozuje, ovšem do dvou let plánuje společnost další obchody v Praze i mimo ni. Kromě České republiky je značka zastoupena také v zemích: Rusko – Moskva, Bulharsko - Sofie, Holandsko - Amsterdam, Španělsko - Barcelona, Rakousko – Vídeň, Belgie, Lucembursko, Srbsko, Švédsko, Chorvatsko, Slovinsko. Aktuální informace naleznete vždy na webových stránkách: www.downtownfashion.cz

 

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
ADK