Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

28.02.2008

Downtown fashion - módní přehlídka

Autor:

Downtown fashion - módní přehlídka

V letošním roce stihlo vedení značky Markam představit kolekce jaro/léto a podzim/zima hned v několika evropských destinacích. Představení první části z kolekce jaro/léto proběhlo přímo v butiku Downtown Fashion na ulici Národní č. 43 ve dnech 28.2. Druhá část kolekce bude představena 18.3. taktéž v butiku.


Fashion catwalk

 

    

           Příjemnou atmosféru přehlídce dodala Vladimíra Krčková se svým živým jazzovým vystoupením s doprovodem. Následovalo představení první části z kolekce jaro/léto, kde hosté shlédli na 40 modelů. Po závěrečném defilé, si zákaznice měly možnost koupit všechny modely z přehlídky, poradit se s certifikovanou módní stylistkou Renatou Zábržovou, občerstvit se a v neposlední řadě zakoupit si exkluzivní šperky ze skla (doplněné stříbrem) vyrobené pouze pro náš butik a v limitované edici od umělkyně Alexandry Hejlové. 

 

Markam

         Začátek produkce kolekcí značky Markam se datuje k roku 1990, původ značky má kořeny v Bulharsku. V roce 2006 byla otevřena nová supermoderní továrna v Russe, kde se v současné době podílí na výrobě, produkci a rozvoji značky přes 280 lidí. Zboží je od začátku svého uvedení na trh prezentováno jako na zboží z vysoce kvalitního materiálu, kreativního střihu určeno ženám z manažerského prostředí. Zboží tedy nepřímo zapadá do kategorie středního, vyššího managementu a top managementu.  Značka Markam je držitelem prestižní ceny Fashion Academy Award v kategorii Business Fashion 2006. Vybrané modely z kolekcí bývají často oceňovány na  významných evropských veletrzích módy ( Dusseldorf, Amsterdam, Moskva).

 


Markam & Downtown Fashion

 

            Downtown Fashion s.r.o. je oficiálním distributorem značky Markam pro Prahu a okolí, ale svou aktivitu v brzké době rozšíří i do Brna. Na klinice plastické chirurgie se zvučným jménem Laurea bude brzy otevřen showroom, kde bude vystavena aktuální kolekce a bude možnost si modely přímo zakoupit nebo nechat přivézt z Prahy. Celou aktuální kolekci Markam si můžete zakoupit na Národní 43 v centru Prahy. Kromě České republiky je značka zastoupena také v zemích: Rusko, Bulharsko, Holandsko, Španělsko, Rakousko, Belgie, Maďarsko, Lucembursko, Srbsko, Švédsko, Chorvatsko, Slovinsko a nově také v americkém Chicagu. Aktuální informace naleznete vždy na webových stránkách: www.downtownfashion.cz

 

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
ADK