Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

28.10.2008

Devátému ročníku soutěže Miss Praha Open se podařilo zlomit rakord

Autor:

Devátému ročníku soutěže Miss Praha Open se podařilo zlomit rakord

Termín pro zasílání přihlášek do soutěže Miss Praha 2008 Open již vypršel a ačkoli ještě nejsou všechna data zpracována, je jisté, že počet dívek překročil 300. Devátému ročníku se podařilo zlomit rakord, což svědčí o rostoucí oblibě a stále větším povědomí o soutěži. Mezi bývalými vítězkami jsou i úspěšné modelky a držitelky prestižních tytulů, například Zuzana Jandová, aktuální Miss ČR, Martina Dvořáková nebo Monika Horáková, Miss Aerobik 2007.


Autor fotografií: Karel Jeníček

V sobotu 25. října se uskutečnilo neveřejné výběrové kolo v Kulturním centru Novodvorská v Praze 4. Všech dvanáct finalistek mělo být vybráno nejpozději do 17 hodiny avšak výběr se poněkud opozdil, protože porota měla hodně práce. Prostě sel etos urodilo pořádně.

Do konečné dvanáctky postoupily tyto slečny :

Venuše Jandová, Lucie Vítoslavská, Šárka Cojocarová, Iva Paroubková, Aneta Zelená, Tereza Kotyšanová, Gabriela Bísková, Barbora Čenková, Michaela Dihlová, Monika Vaculíková, Tereza Bartoňová, Barbora Záňová. Už nyní můžete hlasovat na našich stránkách o Miss Internet.

Účast na letošní Miss Praha 2008 Open je rekordní, je tedy jisté, že se porotě podařilo vybrat do finále dvanáct opravdu krásných dívek. Pokud se chcete přesvědčit na vlastní oči, přijďte se 8. listopadu podívat do Obecního domu v Praze, kde se ve Smetanově síni od 19-ti hodin uskuteční volba již deváté Miss Praha Open. Během večera vystoupí Ondřej Ruml, Marek Ztracený, Tereza Kerndlová a Lucie Černíková. Moderovat bude již tradičně první vítězka soutěže Lenka Pintnerová společně s Petrem Zajíčkem.

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE