Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

22.08.2008

Den dobrých skutků a Muž roku

Autor:

Den dobrých skutků a Muž roku

Jedenáctý ročník celorepublikové akce Den dobrých skutků proběhl o víkendu 22. a 23.srpna 2008 v Náchodě s velice bohatým programem, jenž začal večerním pátečním programem devátým ročníkem soutěží Muž roku. Pořadatelem akce byl David Novotný za podpory Jaro management Praha, IM Model Bratislava, Wiggo.cz, Renaty Říhové z Pardubic a Petry Jansové. Záštitu nad touto akcí převzali Ing. Jana Bobošíková, poslankyně Evropského parlamentu a členka výboru pro regionální rozvoj, ministrně pro lidská práva v ČR Džamila Stehlíková, starosta polského města Kudowa Zdroj Czeslaw Krecichwost, slovenský velvyslanec v ČR Ing. Pavel Braňo a primátor Bratislavy Ing. Andrej Ďurkovský.


Hlavním cílem této akce bylo především sblížení zdravých a postižených dětí a lidí, kteří do Náchoda zavítali z celé České republiky a zúčastnili i koncertu Nadi Urbánkové děti a dospěláci z deseti stacionářů, dětských domovů a ústavů.

Večerní galaprogram pátečního dne akce Den dobrých skutků začal soutěží Muž roku. Dvanáct finalistů z celé České republiky a letos poprvé ze Slovenska soupeřilo v disciplínách jako je představení, otázka na určité téma od poroty, promenáda v luxusním spodním prádle Styx, volná disciplína či jak si pánové poradí s tancem salsa. Letošní program byl opět kratší než v předcházejících letech, což uvítali především návštěvníci akce. „Letos poprvé byl vyhlášen i slovenský muž roku a jsem velmi rád, za kvalitu soutěžících ze Slovenska“ dodává hlavní pořadatel akce David Novotný.

V porotě zasedli Katka Kristelová, Eva Aichmajerová, Michaela Dolinová, Miss ČR 2008 Zuzana Jandová, Vítek Havliš, Naďa Urbánková, Lucie Váchová, Uršula Kluková, Ivana Andrlová, Petr Vlasák, Aleš Cibulka, Lilian Sarah Fischerová, Eva Čížkovská, Anife Ismet Hassan a další celebrity. Mezi porotkyně zasedla europoslankyně Jana Bobošíková.

Během večera vystoupili Sisa Sklovska, Dasha, Marcela Březinová, Leona Černá, skupina Bengas, Magda Malá, Ali Amiri, Klára Zaňková, Martina Anton z taneční školy Salsa -Dance s tanečníkem Jambou.

Zdravici přednesla Jana Bobošíková, která věnovala vítězovi návštěvu Bruselu, pojedu kolegyním ukázat jak vypadají čeští a slovenští muži a myslím, že nám budou závidět dodává Jana Bobošíková.

Aleš Cibulka jeden z porotců se přiznal, že by se přihlásil v příštím roce do této soutěže a dodává: „Chtěl bych vyhrát zájezd, ale asi bych se styděl vystoupit ve spodním prádle“.

Porota rozhodla takto: Mužem roku ČR 2008 se stal Miroslav Jech, kterému je 27 let, mezi jeho koníčky patří auta a zpěv. Při volné disciplíně si vybral zpěv. Měl jsem skupinu, ale ta semi rozpadla, mám snem je opět mít skupinu dodal Miroslav Jech. Podniká ve stavebnictví. Mužem roku SR pro rok 2008 se stal Martin Šmahel, kterému je 25 let, pochází z Bratislavy a jeho povolání je fitnes trenér. Na volnou disciplínu si vybral scénku s baletem. Umím si udělat i ze sebe legraci a soutěžíme s bráchou, kdo z nás vyhraje je jedno, bereme to jako zábavu pro dobrou věci dodal Martin Šmahel.

Všech dvanáct pánů získalo kosmetické balíčky Bioderma, hodinky Axcent of Scandinavia, boty Baťa, poukázky na oblečení Styx, dárky od společnosti Calvin Klein. Dárky jsou v celkového hodnotě 15 000Kč pro každého.

Celý večer uváděla Lucie Koňaříková-Slamé a Erika Judínyová.

Muž roku ČR obdržel stipendium na prestižní Vysoké škole Karlovy Vary nebo v Praze, zájezd Cool Travel na 7 denni pobyt na ostrove Kypr, roční vstup zdarma do fitness center World Class, dárkový poukaz na ošetření v hodnotě 15.000Kč od My Clinic Prague, návštěvu Bruselu s Janou Bobošíkovou, půjčení automobilu, pobyt na dvě noci pro čtyři osoby v Aqua Parku Tatralandia v Liptovském Mikuláši.

Muž roku SR obdržel zájezd od Cestovní kanceláře Cool Travel eurovíkend do Barcelony pro jednu osobu, obdrží dárkový poukaz na ošetření v hodnotě 15.000Kč od My Clinic Prague, luxusní kávovar v hodnotě 23 000Kč od společnosti Potten Panen, luxusní víkend v Hotelu Jalta Praha na 1 noc, půlroční vstup do fitness centra World Class Praha, poukázku na nákup zboží u společnosti Calvin Klein v hodnotě 10 000Kč, luxusní noc v Hotelu Alta Plaza, návštěvu Bruselu s Janou Bobošíkovou, půjčení auta na víkend, víkend pro 4 osoby v Aqua Parku Tatralandia v Liptovském Mikuláši.


Sympaťákem diváků TV Ambrosia se pro rok 2008 se stal Miroslav Kadlec.

V sobotu večer se konal koncert naší zlaté slavice Nadi Urbánkové a skupiny Bokomara, který měl veký ohlas u publika. Bylo to krásné dodala jedna z účastnic koncertu. Naďa Urbánková zářila a zazpívala oblíbené písničky. „Tolik kytek jsem již dlouho neměla v ruce“ dodala Naďa Urbánková a v náruči držela několik kytic.

Celkový výtěžek činí 103 150Kč, který je rozdělen ve finanční a materiální podobě pro Stacionář Cesta, Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují, Speciální pedagogickému centru v Náchodě, Dětský domov Pardubice.

Generální partneři: My Cliníc Prague, mediasport.cz, Star Invest s.r.o. realitní a kapitálové poradenství, Skrblíkův ráj, Federal Cars Peugot Praha, kosmetika Bioderma, Jack Jones Na Příkopě 25, Praha a mimořádný nápoj pro mimořádné lidi, čistě přírodní elixír AntiEthanol 07.

Bylo užasné, letošní ročník byl opravdu povedený, jsem velmi rád za podporu od osobností, firem i médií. Musím se přiznat, že se mi více líbili Slováci při Muži roku, ale odvahu a chuť soutěžit měli všichni. Určitě se budu snažit, aby každý rok byl jiný a vyjímečný. V současné době připravuji Letní hry či Galavečer hvězd na říjen dodává David Novotný.

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE