Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

05.10.2009

Čtenáři Inspirovanikrasou.cz zvolili Dívku Nice Magazinu Janu Chodovou, která vyhrála i samotný titul Dívka Šumavy

Autor: Petr Novotný ( fotograf Praha )

Čtenáři Inspirovanikrasou.cz zvolili Dívku Nice Magazinu Janu Chodovou, která vyhrála i samotný titul Dívka Šumavy

Letošní IV. ročník regionální soutěže krásy vyvrcholil v sobotu 3. října finálovým galavečerem, který se konal ve Vimperku, pod záštitou hejtmanů Plzeňského, Jihočeského kraje a samozřejmě starosty hostitelského města Vimperk Pavel Dvořák, který společně s organizátorkou celého projektu, Pavlínou Brunclíkovou slavnostní večer zahájili.


Báječnou atmosféru večera podtrhli moderátoři, Jan Čenský a první Miss Československo Ivana Christová, nejen pro finalistky zpíval objev roku 2008, šumavský rodák, Marek Ztracený.

V přímo hvězdné porotě letos usedli vzácní hosté, senátorka Jiřina Rippelová, hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola, starostové partnerských měst, hokejová megastar Martin Straka, David Huf – mistr světa ve sportovním aerobiku, iMiss´04 Inna Puhajková, zástupci generálního, hlavních partnerů i šéfredaktorka Nice Magazinu Eva Marková.
Slavnostní galavečer mohlo několik stovek diváků sledovat díky živé projekci ve všech sálech KD Cihlena a Disco Clubu Calypso, kde se také, až do časných ranních hodin, konala závěrečná „afterparty“.

Finálový večer přinesl dívkám hned 7 titulů:
23 členná porota rozhodla o udělení titulů 1., 2., a 3. Dívka Šumavy 2009:
Dívka Šumavy 2009 - Jana Chodová, č. 12 z Pačejova
II. Dívka Šumavy 2009 – Tereza Šimková, č. 6 z Vimperka
III. Dívka Šumavy 2009 – Lenka Stančeková, č. 7 ze Kdyně

Dívka Sympatie 2009 – která nasbírala nejvíce SMS hlasů od května do konce září – rovněž Lenka Stančeková.
Diváci ve všech sálech hlasovali o Dívce Publika 2009 a rozhodli o udělení titulu
domácí, Tereze Šimkové.
Ocenění od čtenářů Deníků, tedy, Tvář Deníku 2009 získala rovněž letošní vítězka, Jana Chodová, té zaslali nejvíce hlasů čtenáři Klatovského, Domažlického, Prachatického a Strakonického Deníku

Zcela novým titulem, Dívka Nice Magazín 2009 se od soboty může pyšnit rovněž vítězka, Jana Chodová, která získala nejvíce hlasů prostřednictvím našich webových stránek www.inspirovanikrasou.cz a www.nicemagazine.cz.

Ze soutěže, která propaguje zdravou krásu, především pak, jak je ze všech projektů a aktivit patrné, krásu srdce, si finalistky odvezly spoustu hodnotných cen (poukaz na dovolenou dle vlastního výběru od CK BUS TOUR Foltýnová, víkendové pobyty nejen na Šumavě, ale i v luxusních hotelích, nebo např. all inclusive víkend v rakouských Alpách s profesionální výukou lyžování, mobilní telefony, pronájmy osobních automobilů, cesty do zahraničí, profesionální fotobooky pro modelky, luxusní brýle, šperky, hodinky, poukazy do kosmetických salonů a restaurací atd.).

Milým vystoupením překvapili přítomné klienti o. p. s. STROOM Dub, kteří pro dívky a porotce připravili krásné keramické dárky a zazpívali.

Závěrečná dražba korunky vítězky přinesla 17.000 Kč, z nichž bude profinancována rekonstrukce rehabilitačního prostoru Dětského centra Jihočeského kraje. Toto zařízení je pověřeno k výkonu sociálně-právní ochrany dětí od narození do 1 roku, pro děti, které se dostaly do složité životní situace, vyžadující okamžitou pomoc. A kdo se stal šťastným majitelem letošní korunky?
Plzeňský hokejový král, Martin Straka.

Autor fotografií: Petr P.Novotný

Autor reportu: Eva Marková

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
ADK