Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

27.05.2008

České Miss navštívily nemocnici

Autor:

České Miss navštívily nemocnici

V dopoledních hodinách v úterý 27. května navštívily vítězky České Miss v čele s Eliškou Bučkovou a obě České vicemiss Hana Svobodová a Elisavet Charalambidu s pořadatelem charitativních akcí Davidem Novotným hradeckou Fakultní nemocnici Dětskou kliniku –oddělení chirurgie a traumatologie.


Hned na prvním pokoji je čekali kluci, kteří uvítali podpis než CD a také žebrali o telefonní číslo. Jeden pacient dodal, že by jim poslal sms, když se nyní nudí v nemocnici. Musíš se spokojit s podpisem já ti číslo nedám říkala Hana Svobodová, která svého přítele má.

 

Největší rozruch se postaral pokoj s malými dětmi, od nich se missky nehnuli, hráli si s dětmi a povídali pohádky dětem, já si tě vezmu okomentovala Česká Miss Eliška Bučková malého chlapečka, který v nemocnici ležel s kýlou, skoro si ho odnesla sebou až ji musela zastavit staniční sestra.

 

Elisavet Charalampidu se svěřila panu primářovi, že nemocnice byl její druhý domov, když jsem byla malá, měla jsem pořád zlomenou nohu, ruku, poté operaci s kolenem, jsem takový smolař na úrazy svěřila se Elisavet.

 

Doprovázel je jako každý rok i pořadatel charitativních akcí david Novotný, je to již několikátá návštěva českých krásek ve fakultní nemocnici, jsem moc rád, že České Miss viděli poprvé jak to chodí v nemocnici a seznámili se s tímto prostředím, rozhodně to však nebyla návštěva poslední dodal Novotný.

 

Setkání s Českou Miss se zúčastnil i primář oddělení Mudr. Jaroslav Koudelka, který hovořil o úrazech o prázdninách a holky žádné skotačení, abyste u nás skončili s úsměvem se obrátil na Elišku Bučkovou.

 

Holky se na pokojích s miskami bavily o modelkou, až mi vyndají šrouby z nohy, tak budu také modelkou říkala třináctiletá Jana, která konzultovala rady o modelingu s Hanou Svobodovou. Já se učím i na zkoušky, studuji psychologii a přitom stíhat povinnosti modelky je opravdu náročné dodala Hana Svobodová.

 

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE