Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

09.12.2008

Česká Miss 2009 už zná svých nejlepších dvanáct

Autor:

Česká Miss 2009 už zná svých nejlepších dvanáct

Okamžiky štěstí prožívalo v pondělí 8. prosince v pražském hotelu Prague Marriott dvanáct semifinalistek jubilejního pátého ročníku České Miss, které se probojovaly do finále soutěže. V lednu příštího roku je čeká soustředění s příchutí dobrodružství v exotické Keni. A o vysněnou korunku královny krásy se dvanáctka nejlepších utká 28. února.


V napínavém klání o finále se střetlo 41 dívek, které do semifinále postoupily z castingů. První disciplína byla volná a krásky se v ní prezentovaly pestrou škálu často originálních vystoupení. Malý šok v hotelu způsobila dívka oblečena v maskáčích a ozbrojená samopalem. Spolu se dvěma stejně vybavenými partnery vběhla do sálu a ukázala část bojové hry. Mnohé krásky si zvolily tanec a předvedly nejrůznější styly, od klasického baletu přes břišní tance až po moderní hiphopové kreace, tanec se psem či pohybové variace spojené s boxem. Další dívky daly přednost zpěvu a jedna z nich zazpívala operní árii od Wolfganga Amadea Mozarta. Jiná uchazečka o postup zase recitovala vlastní básně, další se proměnila v televizní moderátorku a předvedla malý pořad. Ve volných disciplínách nechyběl sport, ať už to byly kolečkové brusle či nyní díky mistrovství světa v České republice velmi populární florbal.

Následovala tradiční disciplína - promenáda v plavkách. Pak už se počet semifinalistek zúžil na devatenáct a krásky se představily ve vlastních večerních šatech. Zároveň také odpovídaly na otázky porotců. Velmi dobrou úroveň soutěžících ocenila na závěr předsedkyně poroty a ředitelka České Miss Michaela Maláčová. Semifinále bylo vyrovnané a rozhodování bylo proto velice těžké. Verdikt o dvanácti postupujících padl až ve večerních hodinách. Dalšími členy poroty byli režisér připravované velkolepé finálové show Michael Čech, Česká Miss 2008 Eliška Bučková, zástupci partnerů České Miss a další osobnosti. Mezi hosty semifinále byl také populární slovenský zpěvák Peter Nagy.

Pro dvanáctku finalistek začalo hned po vyhlášení výsledků období příprav na finále. Čeká je mimo jiné lednové soustředění v Keni, kde poznají jak tamní krásné pláže, tak i divokou africkou přírodu v safari. O tom, která z nich získá korunku České Miss 2009, se rozhodne 28. února během velkolepé finálové show v atraktivním prostředí odletové haly Terminálu 2 Letiště Praha v přímém přenosu TV Nova. Ta vysílá Českou Miss exkluzivně jako jedinou soutěž krásy v tuzemsku. Finalistky vystoupí v modelech světoznámé návrhářky Blanky Matragi. Na vítězky čekají ceny v hodnotě přesahující pět milionů korun. Novou královnu krásy budou volit během televizního přenosu opět diváci prostřednictvím sms zpráv. Vyhrát mohou dovolenou v Keni a navíc 100 tisíc korun od Poštovní spořitelny.

Do finále České Miss 2009 postoupily: Beáta Bocková (číslo 3), Tereza Budková (č. 4), Leona Grešáková (č. 8), Iveta Lutovská (č. 20), Nikola Mináriková (č. 22), Hana Mücková (č. 23), Klára Rychtaříková (č. 27), Nikol Smetanová (č. 28), Tereza Šimsová (č. 30), Zina Šťovíčková (č. 31), Julie Zugarová (č. 40) a Veronika Žídková (č. 41).

Zdroj: www.ceskamiss.cz


« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE