Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

09.03.2009

CASTING BELLE VISION MODEL: koho uvidíme ve finále?

Autor:

CASTING BELLE VISION MODEL: koho uvidíme ve finále?

9.3. se v karlovarském Grandhotelu Pupp odborná porota poprvé setkala s adeptkami na titul Belle Vision Model 2009. Castingu soutěže s vizí zdravé krásy se zúčastnilo 42 pozvaných uchazeček z celé České Republiky, z nichž odborná porota nakonec vybrala nejzajímavějších 18 semifinalistek.


Ještě před zahájením castingu dívky obdržely dotazník sestavený fintess instruktorkou Vlastou Hodanovou, kde byl hlavním záměrem zjistit, jak se dívky staví k péči o tělo a kondici, zda dávají přednost zdravé stravě, v čem shledávají přínos v případě úspěchu a popularity apod. Tyto dotazníky poslouží zejména během Školení zdravé krásy, které prodělají finalistky během května a června.

Postupující semifinalistky v dubnu absolvují modelingový kurz pod vedením modelky Ivety Vítkové, který je završen 2.5. výběrem nejlepších 12 absolventek postupujících tímto do finále. Finalistky čeká setkání a spolupráce s významnými profesionály v oboru, nafocení stylizovaného kalendáře a v neposlední řadě školení zdravé krásy. Finálovým večerem, který se koná 25.6. v GH Pupp, soutěžící i diváky provedou Libor Bouček s Darou Rolins, která také vystoupí, k vidění budou atraktivní módní přehlídky za účasti předních českých modelek, miss a modelů, taneční vystoupení vítěze třetí řady Star Dance Jana Ondera s partnerkou a další program.

Účast v soutěži dívkám přinese nejen zkušenosti a reference do jejich portfolia ale také pro dívky znamená vstup do elity společnosti a příležitostí. Vítězka, kterou zvolí odborná porota obdrží titul Belle Vision Model 2009 a získá honorovaný kontrakt s agenturou Belle Prestige. Dále jsou připraveny zajímavé ceny pro všechny finalistky a další vítězky v kategoriích Belle Vision Face 2009 – volí čtenáři v tištěných novinách a magazínech, Belle Vision Internet 2009 – volí návštěvníci internetových stránek a Belle Vision Talent 2009 – volí odborná komise Občanského sdružení Emoce.

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE