Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

15.04.2009

BOOM TV oslavila 1. narozeniny

Autor: Petr Novotný ( fotograf Praha )

BOOM TV oslavila 1. narozeniny

Přesně v polovině dubna oslavila internetová televize Boom své první výročí vysílání. autor fotografií: Petr Novotný autor článku: Simona Beránková


Přesně v polovině dubna oslavila internetová televize Boom své první výročí vysílání.

Párty ve velkém stylu moderoval v klubu Life Café Libor Bouček a kromě členů stálého štábu televize přišla také řada mediálně známých osobností, z nichž některé - Zuzana Belohorcová nebo Petr Zvěřina - s televizí trvale spolupracují. Díky televizní technice, předtočenému telemostu, se podařilo spojit i s další moderátorkou  BOOMtv Hanou Mašlíkovou.

Součástí oslaveneckého večírku byla samozřejmě také zábavná vystoupení.  Hodně štěstí a zdraví televizi žádný z účinkujících sice nepopřál, nicméně hosté slyšeli několik nových písní od známých zpěváků. Sámer Issa se zpěvačkou a houslistkou tria String Ladies Pavlou Dubnou zazpíval zbrusu novou píseň I don´t wanna love you no more, později přišla na pódium také Helena Zeťová, která zvolila dvě skladby ze své připravované desky.

Aby se na pódiu nestřídali jen zpěváci, předvedla svou kolekci topů, triček a košil módní značka DePutaMadre a diváci se mohli pokochat uměním profesionální kubánské salsy. Na závěr přidal několik rad z hradní kuchyně i Petr Martinák, imitátor českého prezidenta Václava Klause v pořadu Adresa Pražský hrad.

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
ADK