Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

14.11.2007

BENEFIČNÍ PŘEHLÍDKA S POSELSTVÍM POMOCI DRUHÉMU

Autor:

BENEFIČNÍ PŘEHLÍDKA S POSELSTVÍM POMOCI DRUHÉMU

Středeční večer patřil v pořadí již III. Benefiční přehlídce pro Nadaci Terezy Maxové, která naplnila českobudějovickou Sportovní halu do posledního místa. Byl to inspirující večer nabitý úžasnou podívanou nesoucí navíc hodnotné poselství pomoci druhému.


Velkolepá přehlídková scéna, multimediální show, sníh i oheň, nápadité choreografie podpořené stylovou hudbou, půvabné modely, které na sobě nesly stejně půvabné modelky mezi nimiž zazářila i Miss ČR Kateřina Průšová, sympatický a pohotový Martin Zounar jako moderátor, zpěváci Kamil Střihavka a Tereza Kerndlová, kteří  rozezvučeli halu hity ze svých nových alb a milé vystoupení dětské taneční školy, které roztleskalo publikum v rytmu dětského muzikálu Ať žijí duchové, to vše bylo navíc podpořeno skvělou atmosférou v sále, kde diváci opravdu nešetřili potleskem.

 

Benefiční přehlídka pro Nadaci Terezy Maxové byla bohatá nejen na krásné zážitky, ale předala i hodnotné dary. Zástupkyně pořádajících agentur Artmodels a Art4promotion, Lenka Střítecká, předala do rukou ředitelky nadace šek s finanční částkou 150 000,-Kč. V rámci benefičního večera byl ještě předán Anesteziologický přistroj  AP560, který věnovalo  Sanatorium Art občanskému sdružení Pomoc bez hranic.

Benefiční přehlídka byla výjimečnou událostí která  dala vzniknout  hodnotnému spojení věcí krásných navenek i uvnitř.

« Zpět

reklama
reklama
Jazyková škola LITE
reklama
NICE MAGAZINE
ADK