Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

19.05.2007

BEAUTY DAY 2007 v OC LETŇANY

Autor:

BEAUTY DAY 2007 v OC LETŇANY

INSPIRACE PRO ŽENSKOU KRÁSU! Beauty Day je akce zaměřená na ženskou krásu. V rámci bohatého programu byly pro Vás připraveny taneční vystoupení, módní přehlídky, odborné poradenství z oblasti zdravého životního stylu, módních trendů a líčení.


Autor fotografií: Lucie Tučková - fotografka IK

Autor reportu: Eva Marková - šéfredaktorka IK

Celým programem v OC LETŇANECH prováděl moderátor Petr Lesák. Mezi módními přehlídkama, kde jsme mohli vidět nové kolekce obchodů, které mají své pobočky právě v OC LETŇANY, vystoupila dietoložka MUDr. Kateřina Cajthamlová a plastický chirurg MUDr. Jiří Kučera. Celý den jste se mohli zúčastňovat soutěží o hodnotné a zajímavé ceny, věnované právě od značek jako je PUMA, DEICHMANN, RITUALS, L´ORÉAL Paris, S. OLIVER a další.

Celá řadu módních přehlídek byla rozdělena do jednotlivých vstupů podle módních značek oblečení. Jako jedna z nich se nám představila S. OLIVER, která v současnosti ve svém sortimentu nabízí  devět segmentů od Baby až po luxusní linie Selection. A dále deset produktů módních doplňků, včetně série vůní a produktů péče o pleť s. Další modely jsme mohly vidět od sportovní značky PUMA, která ve svých kolekcích respektuje současné požadavky životního stylu, sportu i módy. Využívá technických inovací, kvalitních a funkčních materiálů v kombinaci s revolučním designem. Díky týmové odhodlanosti, se značka PUMA® stává nejžádanější sportlifestylovou značkou. Ve svém sortimentu nabízí oblečení speciálně pro jednotlivé sportovní vyžití jako je třeba golf, kriket, fotbal, basketbal...Všechny modely nám předvedli modelky a modelové modelingové agentury PRESTIGE MODELS.

Kolem přehlídkového mola a podia v jednom, se prezentovaly další značky, jejichž obchody najdete v OC LETŇANY, svými promo stánky. Jeden ze stánků patřil značce SEPHORA, která zde měla tým vizážistek, které se po celou dobu věnovaly slečnám  a ženám, které se jim dobrovolně svěřily do rukou a musim říct, že výsledek byl ve většině případů úžasný. V samotném obchodě SEPHORA, který poznáte už i zdálky díky vůni parfémů, které můžete cítit. Většinou nikdy neodolám. SEPHORA nemá jen parfémy, ale můžete zde najít i dekorativní, tělovou kosmetiku a teď i všelijaké bronzery na letní sezónu. Další stánek patřil časopisu pro ženy ŽENA A ŽIVOT, vedle se prezentovala další značka, která se zabívá prodejem kosmetiky a to DOUGLAS, stánek AVONu, který tam měl své poradkyně krásy a dále značka RITUALS. RITUALS home & body cosmetics se zabívá přírodními produkty pro tělo i domácnost. Ve svém sortimentu nabízí sprchové gely, pleťové krémy, tělová mléka, scruby, koupelové přísady, masážní oleje, parfémy, aroma svíčky, luxusní čaje, čajové doplňky, dárkové kosmetické sety. Na stánku jste meli možnost ochutnat luxusní čaj.

Celý program byl milé zpestření celého nákupního dne.

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Medical Esthet & Spa