Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

14.05.2007

18. Setkání s módou, Hradec Králové - Velký sál ADALBERTINA

Autor: Jan Schier (Královehradecký)

18. Setkání s módou, Hradec Králové - Velký sál ADALBERTINA

Nablýskané královéhradecké Adalbertinum hostilo v pondělí 14. května 2007 v pořadí již 18. Setkání s módou modelingové agentury D&D91 z Hradce Králové. Výtěžek z celé akce byl věnován Nadaci pro transplantace kostní dřeně z Plzně a předán přímo na předváděcím mole zástupkyni této Nadace, Šárce Prusíkové. Celou módní show nás provedla elegantní moderátorka Martina Kociánová a zpestřením bylo nejen vystoupení zpěvačky Michaely Noskové, ale také Hradeckých mažoretek a Aerobic clubu HIP HOP HK.


Na předváděcím mole předvedla svou kolekci česká originální jeansová móda Maple – Jeans,  Jitex a.s. Písek, dámská modelová tvorba Soni Jelenové DeaDia, dámská originální móda společnosti JAAL, na mole nechyběly ani děti, které předvedly kolekce dětské značkové módy firmy MIM Kladno a firmy C&A. Dále jsme měli možnost shlédnout dámské a pánské modely ryze české firmy s dlouholetou tradicí OP Prostějov a.s., průřez svoji tvorbou přivezla do Hradce Králové módní návrhářka Hana Čihalová – HC Design, další ochutnávkou z jeansové módy byly modely firmy BLACK BULL, kolekci pánských košil předvedla společnost LUKO z Červeného Kostelce, prostor na mole měla i kolekce dámská a pánská kožená móda společnosti LEMMAR, své modely předvedla také začínající módní návrhářka Iva Burketová a jak je již zvykem nechyběly ani extravagantní modely studentů Střední školy uměleckoprůmyslové z Ústí nad Orlicí. A nebyla by to módní show bez přehlídky spodního prádla, samozřejmě nechyběla kolekce dámského i pánského prádla Bruno Banani, novinkou pro předváděcí molo bylo i originální dámské háčkované prádlo LILLA Handmate, firma Fashion – Intimate předvedla kolekci luxusního dámského spodního prádla zn. Shirley of Hollywood z USA. A závěrečnou tečkou celé módní show byla prezentace luxusních svatebních šatů svatebního salónu Prstýnek z Hradce Králové.

Nebylo zapomenuto ani na módní doplňky, punčochové zboží společnosti ARIES, dámské, pánské a dětské klobouky společnosti TONAK a kravaty a vázanky společnosti ORSI.

 

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
ADK