Nejnovější

 

autor: darksome


Nejlépe hodnocená

..

autor: rosalia

hodnocení: 1,0 / 2x


Kalendář akcí

[ všechny akce šipka ]

21.06.2008

Modní přehlídka v golfovém klubu Myštěves, při golfovém turnaji Českého rozhlasu HK

Autor: Jan Schier (Královehradecký)

Modní přehlídka v golfovém klubu Myštěves, při golfovém turnaji Českého rozhlasu HK

Akce se konala 21.6.2008 od 9:00 hod. v Queen´s Park Golfovém Clubu Myštěves, který se nachází mezi Hradcem Králové a Novým Bydžovem, v nádherném prostředí. Zázemí a bohatý doprovodný program uspokojil všechny z nás i ty, kteří golf nehrají a nebo s ním teprve začínají. Turnaj otevíral slavnostním přípitkem ředitel Českého rozhlasu Hradec Králové Mgr. Jiří Kánský spolu s manažerem golfového clubu Janem Piťhou.


Na akci nechyběl ani bohatý doprovodný program, a to jízdy na čtyřkolkách, koních, projížďky luxusními vozy z Autocentra HK a Pardubice, exhibiční let vrtulníku společnosti OK-Ambulance.cz , sauna, občerstvení formou rautu, prezentace partnerských firem, prezentace Českého rozhlasu Hradec Králové. Třešničkou celého dne byla módní přehlídka za účasti předních českých modelek v čele s finalistkou Miss ČR 2008 Romanou Pavelkovou. Modely značky Downtown fashion, byly z kolekce léto 2008. Letní šaty, kraťásky, ale nechyběly ani šaty pro teplé letní večery a to šaty s leskem ve všech různých barvách a střizích. Downtown s.r.o. je oficiálním distributorem značky Markam pro Prahu a okolí. v září 2007 společnost otevřela svůj první kamenný obchod v ČR v centru hlavního města Prahy, a to na Národní třídě 43, kde zakoupíte všechny modely i z této přehlídky. Značka Markam je držitelem prestižní ceny Fashion Academy Award v kategorii Business Fashion 2006. Více o značce: http://www.downtownfashion.cz/  .

O kolekci plavek na letošní léto se postarala značka luxusního prádla Luna. Řecko-italská značka, jejíž tváří pro letošní rok se stala Barbara Nesvadbová. Obchod s luxusním spodním prádlem a plavkami najdete v Gallery Myšák, Vodičkova 31 v Praze, regionální zastoupení má potom tato značka v 2 points, OC Grand Pardubice a Elle, Mýtská 3, Hradec Králové.

« Zpět

reklama
reklama
Medical Esthet & Spa
reklama
NICE MAGAZINE
Jazyková škola LITE